Biuletyn Informacji Publicznej

Urzęd Miejski w Supraślu

REFERAT

OSOBA KONTAKTOWA / EMAIL

NR TELEFONU


URZĄD MIEJSKI W SUPRAŚLU
ul. J. Piłsudskiego 58
16-030 Supraśl
www.suprasl.pl

Punkt Obsługi Interesanta /
 Kancelaria ogólna

um@suprasl.pl
fax. 85 7132 720

85 713 27 00
85 713 27 01

Burmistrz Supraśla

dr Radosław Dobrowolski
radoslaw.dobrowolski@suprasl.pl

85 713 27 00
85 713 27 01

Zastępca Burmistrza Supraśla

Marcin Iwaniuk
marcin.iwaniuk@suprasl.pl

85 713 27 37

USC / Referat Spraw Obywatelskich

Robert Chebdzyński
robert.chebdzyński@suprasl.pl

85 7132 727

Referat Gospodarki Odpadami

rgo@suprasl.pl

690-510-183

Podatki

Agnieszka Iwanowska
agnieszka.iwanowska@suprasl.pl

85 7132 713
85 7132 715

Inwestycje

Walerian Anisimowicz
walerian.anisimowicz@suprasl.pl
Ewa Kiljańczyk
ewa.kiljanczyk@suprasl.pl

85 7132 724

85 7132 725
85 7132 726

Drogi

Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@suprasl.pl

85 7132 721

Ochrona środowiska / Wycinka drzew 

Maciej Arciszewski
maciej.arciszewski@suprasl.pl

85 7132 719

Warunki zabudowy /Architektura

Aleksandra Budlewska
aleksandra.budlewska@suprasl.pl

85 713 27 23

Geodezja i Gospodarka Nieruchomościami

Małgorzata Mogielnicka
malgorzata.mogielnicka@suprasl.pl
Sławomir Grabowski
slawomir.grabowski@suprasl.pl
Jakub Zwaliński
jakub.zwalinski@suprasl.pl
Anna Konopka
anna.konopka@suprasl.pl

85 7132 704
507-839-704
85 7132 706

85 7132 729

85 7132 729

Centrum Reagowania Kryzysowego
Obrona Cywilna / Sprawy Wojskowe /

85 7132 731

Solary/ Fotowoltaika

Mariusz Żygieło
mariusz.zygielo@suprasl.pl

85 7132 718

Działalność gospodarcza

Luiza Brajczewska
luiza.brajczewska@suprasl.pl

85 7132 732

FILIA UM W ZAŚCIANKACH
ul. Szosa Baranowicka 58/4
Zaścianki
15-521 Białystok
tel. 85 733 38 40
www.suprasl.pl

Kierownik
Oświata / stypendia szkolne/CEIDG

Anna Kalinowska – Chraniuk
anna.kalinowska@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 4

Zastępca kierownika /
Zdrowie / Dotacje NGO / Stypendia sportowe

Monika Sylwia Piotrowska
monika.piotrowska@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 2

Sekretariat

filiaum@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 1

Ewidencja Ludności/Dowody osobiste

Agnieszka Klepacka

agnieszka.klepacka@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 3

Geodezja

czwartek 9.00-17.00

Sławomir Grabowski
slawomir.grabowski@suprasl.pl
85 733 38 40 w. 6

507-839-704

Architekt wtorek-środa 8.30-15.30

Przyjmowanie interesantów - wtorek i środa 9.00-15.30

UWAGA!!!

Spotkania ustalane telefonicznie lub mailowo

Magdalena Hyży-Rydzewska

magdalena.hyzy@suprasl.pl

85 733 38 40 w.6

507-839-685 (kontakt wyłącznie we wtorki i środy)

MOPS / Program 500+

85 733 38 40 w.5

 





 

Lista aktualności

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Supraślu

Wytwarzający/odpowiadający: Przemysław Banaszek

Data wytworzenia: 2016-09-27

Wprowadzający: Monika Piotrowska

Modyfikujący: Monika Piotrowska

Data modyfikacji: 2021-07-16

Opublikował: Monika Piotrowska

Data publikacji: 2016-09-27