Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miejskiego w Supraślu

 

KOMUNIKAT

w związku ze zwiększonym ryzykiem zarażenia wirusem SARS-CoV-2

Burmistrz Supraśla informuje,


że z dniem 13.03.2020r. (do odwołania)

w Urzędzie Miejskim  w Supraślu i filii UM w Zaściankach

zostanie ograniczony bezpośredni kontakt Interesantów z pracownikami.


Osobiście załatwiane będą wyłącznie bardzo pilne, wymagające osobistego kontaktu sprawy,

po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z właściwym pracownikiem urzędu.

W pozostałych przypadkach prosimy o składanie wniosków dot. załatwienia spraw urzędowych za pośrednictwem operatora pocztowego, mailem, telefonicznie lub przez ePUAP.

 

REFERAT

OSOBA KONTAKTOWA / EMAIL

NR TELEFONU


URZĄD MIEJSKI W SUPRAŚLU
ul. J. Piłsudskiego 58
16-030 Supraśl
www.suprasl.pl

Punkt Obsługi Interesanta /
 Kancelaria ogólna

um@suprasl.pl
fax. 85 7132 720

85 713 27 00
85 713 27 01

Burmistrz Supraśla

dr Radosław Dobrowolski
radoslaw.dobrowolski@suprasl.pl

85 713 27 00
85 713 27 01

Zastępca Burmistrza Supraśla

Marcin Iwaniuk
marcin.iwaniuk@suprasl.pl

85 713 27 37

USC / Referat Spraw Obywatelskich

Robert Chebdzyński
robert.chebdzyński@suprasl.pl

85 7132 727

Referat Gospodarki Odpadami

rgo@suprasl.pl

690-510-183

Podatki

Agnieszka Iwanowska
agnieszka.iwanowska@suprasl.pl

85 7132 713
85 7132 715

Inwestycje

Walerian Anisimowicz
walerian.anisimowicz@suprasl.pl
Ewa Kiljańczyk
ewa.kiljanczyk@suprasl.pl

85 7132 724

85 7132 725
85 7132 726

Drogi

Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@suprasl.pl

85 7132 721

Ochrona środowiska / Wycinka drzew 

Maciej Arciszewski
maciej.arciszewski@suprasl.pl

85 7132 719

Warunki zabudowy /Architektura

Aleksandra Budlewska
aleksandra.budlewska@suprasl.pl

85 713 27 23

Geodezja i Gospodarka Nieruchomościami

Małgorzata Mogielnicka
malgorzata.mogielnicka@suprasl.pl
Sławomir Grabowski
slawomir.grabowski@suprasl.pl
Jakub Zwaliński
jakub.zwalinski@suprasl.pl
Anna Konopka
anna.konopka@suprasl.pl

85 7132 704
507-839-704
85 7132 706

85 7132 729

85 7132 729

Centrum Reagowania Kryzysowego
Obrona Cywilna / Sprawy Wojskowe /

85 7132 731

Solary/ Fotowoltaika

Mariusz Żygieło
mariusz.zygielo@suprasl.pl

85 7132 718

Działalność gospodarcza

Luiza Brajczewska
luiza.brajczewska@suprasl.pl

85 7132 732

FILIA UM W ZAŚCIANKACH
ul. Szosa Baranowicka 58/4
Zaścianki
15-521 Białystok
tel. 85 733 38 40
www.suprasl.pl

Kierownik
Oświata / stypendia szkolne

Anna Kalinowska – Chraniuk
anna.kalinowska@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 4

Sekretariat /
Zdrowie / Dotacje NGO / Stypendia sportowe

Monika Sylwia Piotrowska
monika.piotrowska@suprasl.pl

85 733 38 40 w. 1

Gospodarowanie odpadami

rgo@suprasl.pl

85 733 38 40
Geodezja Sławomir Grabowski
slawomir.grabowski@suprasl.pl
85 7 33 38 40
85 7132 706
507-839-704

MOPS / Program 500+

85 733 38 40

 





 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Supraślu

Wytwarzający/odpowiadający: Przemysław Banaszek

Data wytworzenia: 2016-09-27

Wprowadzający: Monika Kropiewnicka

Modyfikujący: Monika Kropiewnicka

Data modyfikacji: 2020-08-27

Opublikował: Monika Kropiewnicka

Data publikacji: 2016-09-27